• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe to usługa, która świadczona jest przez ekspertów z zakresu prawa podatkowego. Przedsiębiorcy prowadząc działalność gospodarczą zobowiązani są do działania w ramach obowiązującego prawa i stosowania wyłącznie dozwolonych rozwiązań. Prawo podatkowe charakteryzuje się dużą zmiennością oraz złożonością pojęć, które nie konieczne są jasne dla przedsiębiorcy. Z uwagi na to wykształtowała się usługa doradztwo podatkowe, która ma na celu przybliżenie przedsiębiorcom działu prawa podatkowego oraz niekierowanie ich na odpowiednie rozwiązania, które zmierzać będą do optymalizacji prowadzonej działalności gospodarczej. Wybór właściwych rozwiązań to droga do osiągnięcia sukcesu.

Nasza Kancelaria zatrudnia sztab ekspertów z dziedziny prawa podatkowego, którzy pomogą Państwo rozwiać wszelkie wątpliwości, które pojawiły się w następstwie braku znajomości przepisów prawa podatkowego. Proponujemy kontakt osobisty lub też drogą elektroniczną, w zależności od Państwa preferencji. Jeśli potrzebują Państwo pomocy zachęcamy do skorzystania z usługi doradztwo podatkowe.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.