• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo księgowe Kraków

Doradztwo księgowe Kraków zostało stworzone dla firm, które borykają się z problemem księgowości. Z doświadczenia wiemy, że prowadzenie firmy, a przy tym równoczesne prowadzenie księgowości nie niesie ze sobą niczego dobrego. Zarządzanie firmą samo w sobie ma ogrom obowiązków, z którymi przedsiębiorcy muszą sobie radzić, aby doprowadzić ją do sukcesu. Nie polecamy więc brania także na siebie całej ewidencji księgowej, bo to może się źle skończyć dla firmy.

Co zrobić, aby księgowość była prowadzona na najwyższym poziomie, ale niskim kosztem? Rozwiązanie jest jedno: doradztwo księgowe Kraków. Skorzystanie z tego rozwiązania niesie ze sobie wiele korzyści. Jedną z nich jest to, że zapewnisz firmie gwarancję profesjonalnej księgowości bez większego trudu. To my zajmiemy się wszystkim. Ty będziesz mógł skupić się tylko na rozwoju własnej działalności. Nasze grono ekspertów dobrze wie, co zrobić, aby firma osiągała największe zyski przy najmniejszych kosztach. Chwyć pomocną dłoń naszych specjalistów.

Sądzisz, że doradztwo księgowe Kraków jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy? Masz rację! Nie czekaj. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.