• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo finansowe w Krakowie

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest bardziej wymagającym zadaniem, niż zwykła praca. Daje także znacznie większe możliwości, ale i wymaga większych starań. Przedsiębiorca musi radzić sobie z prowadzeniem księgowości, kadr i płac, prowadzić biuro oraz zajmować się marketingiem w firmie. Na jego głowie jest bardzo wiele zadań. Samodzielne im podołanie jest prawie w ogóle nie możliwe. Gdzie można znaleźć pomoc?

Dużym ułatwieniem dla przedsiębiorców będzie rozwiązanie zwane outsourcingiem. Jest to zlecanie pewnych czynności przedsiębiorstwa zewnętrznym firmom. Może on dotyczyć prowadzenia księgowości, kadr i płac czy obsługi informatycznej i prawnej. Dużą pomocą dla przedsiębiorców może być także doradztwo z zakresu księgowości, finansów, podatków, prawa itp.

Doradztwo finansowe w Krakowie można uzyskać od naszych ekspertów - księgowych, ekspertów podatkowych oraz radców prawnych. Podpowiedzą oni jak wybrać dobrą formę prawną przedsiębiorstwa, optymalizować księgowość czy zmniejszyć wysokość zobowiązań podatkowych. Nasze doradztwo finansowe w Krakowie może pomóc przedsiębiorstwom z poza Małopolski. Konsultacje z naszym ekspertami odbywają się również online.

Zainteresowanych konsultacjami z doradcami finansowymi w Krakowie, zapraszamy do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.