• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo dla firm w Krakowie

Usługa doradztwo dla firm w Krakowie ostatnimi czasy jest bardzo popularna. Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, iż dobrze prowadzony biznes powinien korzystać z profesjonalnych porad. Czas to pieniądz, dlatego nie można marnować go na zastanawianie się, jak coś powinno zostać wykonane.

Nasza kancelaria również wprowadziła usługę, jaką jest doradztwo dla firm w Krakowie. Posiadamy sztab specjalistów z dziedziny księgowości, zarządzania firmą, podatków oraz prawa. Służą oni naszym Klientom cennymi poradami cały czas. Zawsze próbują jak najlepiej pomóc oraz udzielić wsparcia. Posiadają wysokie kwalifikacje przez co Klienci mają pewność, że otrzymają specjalistyczna pomoc. Należy pamiętać, iż korzystanie z profesjonalnych porad podnosi prestiż firmy i wiarygodność firmy.

Usługa doradztwo dla firm w Krakowie u nas oferowana jest w bardzo atrakcyjnej cenie, która zostaje ustalona po indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych z Państwa, którzy są zainteresowani naszą ofertą.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.