• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDlaczego warto założyć spółkę z o.o.

Nad tym dlaczego warto założyć spółkę z o.o. zastanawia się każdego dnia wielu przedsiębiorców stających u progu podjęcia decyzji o rozpoczęciu działalności gospodarczej.

Odpowiedzi może być wiele i zapewne każdy z biznesmenów w inny sposób uzasadnia dokonanie takiego wyboru. Jednych przekonuje to, że ryzykują bardzo niewiele, ponieważ jak mówi sama nazwa, ich odpowiedzialność jest ograniczona. Mogą oni stracić w zasadzie tylko wniesiony wkład. Innych z kolei kusi wizja bycia szefem dla samego siebie, brak zwierzchników kontrolujących pracę a także samodzielne wyznaczanie sobie zadań i godzin pracy. Jeszcze jednym argumentem wyjaśniającym dlaczego warto założyć spółkę z o.o. jest możliwość zyskania szansy na osiągnięcie sukcesu i satysfakcji wynikającej z prowadzonej działalności oraz znaczne powiększenie swojego majątku.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że rejestracja spółki z o.o. przynosi wiele korzyści, daje nowe opcje i naprawdę się płaca. Zachęcam do próby swoich sił w biznesie i rozpoczęcia realizacji swoich panów od skontaktowania się z naszą firma, która pomaga w zakładaniu firm.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.