• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDlaczego warto założyć spółkę z o.o.

Nad tym dlaczego warto założyć spółkę z o.o. zastanawia się każdego dnia wielu przedsiębiorców stających u progu podjęcia decyzji o rozpoczęciu działalności gospodarczej.

Odpowiedzi może być wiele i zapewne każdy z biznesmenów w inny sposób uzasadnia dokonanie takiego wyboru. Jednych przekonuje to, że ryzykują bardzo niewiele, ponieważ jak mówi sama nazwa, ich odpowiedzialność jest ograniczona. Mogą oni stracić w zasadzie tylko wniesiony wkład. Innych z kolei kusi wizja bycia szefem dla samego siebie, brak zwierzchników kontrolujących pracę a także samodzielne wyznaczanie sobie zadań i godzin pracy. Jeszcze jednym argumentem wyjaśniającym dlaczego warto założyć spółkę z o.o. jest możliwość zyskania szansy na osiągnięcie sukcesu i satysfakcji wynikającej z prowadzonej działalności oraz znaczne powiększenie swojego majątku.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że rejestracja spółki z o.o. przynosi wiele korzyści, daje nowe opcje i naprawdę się płaca. Zachęcam do próby swoich sił w biznesie i rozpoczęcia realizacji swoich panów od skontaktowania się z naszą firma, która pomaga w zakładaniu firm.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.