• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż

W ostatnich czasach przedsiębiorcy zamiast zakładać firmę, decydują się na jej kupno. Dlaczego? Gdyż jest to rozwiązanie pozwalające na oszczędność czasu, pominięcie formalności i rozpoczęcie działalności nawet już w dniu zakupu.

Nasza firma posiada wariant czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Jeśli wybierzesz taką opcję, zyskasz gotową spółkę z o.o., zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym, posiadającą NIP i REGON, mającą czystą sytuację prawną i gotową do rozpoczęcia działalności. Umowa jest już spisana, potrzebne dokumenty są wypełnione, a wszystkie opłaty- uregulowane.

Dodatkowy fakt jest taki, że koszty związane z założeniem spółki samodzielnie, a jej zakupem prawie się pokrywają. Lepiej więc wybrać czystą spółkę, nie marnować czasu i ominąć kolejki w urzędach.

Czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż to oferta, z której na pewno będziesz zadowolony. Szybciej rozpoczniesz działalność- szybciej zaczniesz zarabiać. Alternatywne rozwiązanie= źródło sukcesu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.