• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzysta spółka

Czysta spółka to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej przedsiębiorców. Z dnia na dzień rośnie liczba chętnych do założenia firmy właśnie za pomocą tej formy działalności. Dlaczego czysta spółka jest tak chętnie wybierana przez przedsiębiorców?

Głównym powodem, dla którego przedsiębiorcy zakładają działalności właśnie w ten sposób jest to, że jest to bezpieczny, ale zarazem szybki sposób na otworzenie firmy. Jest to gotowa spółka, którą można prowadzić już następnego dnia po zakupie. Stworzona została dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie zarówno czas jak i bezpieczeństwo. Dobrze wiemy, że ważne jest to, aby dobrze zacząć. Z tego powodu oferujemy przedsiębiorcom czyste spółki, z którymi łatwiej będzie im wejść na rynek.

Chcesz otworzyć działalność? Postaw na czystą spółkę! Nie zwlekaj, nie zastanawiaj się! Nie masz na co czekać, bo konkurencja rośnie. Warto, abyś to Ty wybił się ponad wszystkich i zaczął dominować na rynku. To z pewnością zapewni Ci szybkie i profesjonalne otworzenie firmy razem z naszymi ekspertami. Zadzwoń do nas, poznaj naszą ofertę i podejmij współpracę. Zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00