• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzym jest podpis osobisty kwalifikowany?

Czym jest podpis osobisty kwalifikowany? Coraz częściej słyszymy o postępującej cyfryzacji naszego kraju. Wprowadzane są coraz to nowsze rozwiązania, których celem jest przeniesienie wielu zadań i branż do Internetu. Ma to ułatwić nam korzystanie ze znacznej ilości narzędzi, a także przyspieszyć proces załatwiania spraw urzędowych. Właśnie jednym z takich rozwiązań jest elektroniczny podpis.

Podpis osobisty jest zaawansowanym podpisem elektronicznym, z którego możemy korzystać przy posiadaniu e-Dowodu. Dzięki niemu możliwe jest podpisywanie dokumentów za pomocą czytnika i aplikacji e-Dowód Podpis Elektroniczny/ eDO App. Ma on taką samą wartość co podpis własnoręczny i może być wykorzystywany do podpisywania dokumentów urzędowych.

Kwalifikowany podpis elektroniczny natomiast poza funkcjami, które posiada podpis osobisty, ma znacznie więcej możliwości. Poza sprawami urzędowymi możliwe jest również na przykład zawieranie umów na odległość, branie udziału w przetargach, aukcjach. Jest to niemal niezbędne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy. Dodatkowo jest też bezpieczniejszy i niemożliwy do podrobienia.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.