• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaCo to jest Jednolity Plik Kontrolny?

Co to jest Jednolity Plik Kontrolny? JPK, czyli Jednolity Plik Kontrolny to jedna ze zmian mających na celu uszczelnienie systemu podatkowego obowiązującego w Polsce.

Najważniejszym zadaniem JPK jest zautomatyzowanie weryfikacji danych podatkowych, ujednolicenie i szybsze przeprowadzanie czynności kontrolnych oraz sprawdzających. Dodatkowo na wprowadzeniu JPK skorzystają również przedsiębiorcy, którzy będą mieli możliwość przeprowadzania wewnętrznego audytu księgowego wykrywającego błędy w księgowości. W przypadku, gdy wynik przeprowadzonego audytu będzie pozytywny to ingerencja organu podatkowego w firmę będzie zerowa. To bardzo zachęcające dla przedsiębiorców, którzy nie będą musieli obawiać się kontroli podatkowych w siedzibie firmy.

Właściciele firm obawiają się zmian związanych z JPK. Uważają, że będzie to kolejny obowiązek, z którym będą związane problemy księgowe. Jednak warto zauważyć, że dla przedsiębiorców JPK również będzie znacznym ułatwieniem. Nasza Kancelaria oferuje prowadzenie księgowości oraz sporządzanie i wysyłanie JPK do odpowiednich organów kontroli podatkowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.