• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCIT 2016

Rok 2016 oznacza dla przedsiębiorcy wiele nowych wyzwań i obowiązków. Właśnie dlatego pełnimy nasze usługi, które mają na celu odciążenie takich osób. Nie jest łatwo poradzić sobie z tym wszystkim samotnie, dlatego nasza pomoc się przyda!
Jednym z obowiązków jest rozliczenie podatku CIT 2016. Zazwyczaj ostateczny termin przypada na koniec marca. Zazwyczaj, ponieważ jeśli rok podatkowy nie pokrywa się z rokiem kalendarzowym, to CIT-8 do Urzędu Skarbowego złożyć możemy do końca trzeciego miesiąca po zakończeniu roku podatkowego. Jeśli zaś przegapimy ten termin, to czekać nas może kara grzywny, ponieważ potraktowane to zostanie prawdopodobnie jako próba uchylenia się od obowiązku podatnika.

Formularz CIT-8 złożony musi być w formie elektronicznej. Jeśli chodzi o kwestie podpisu, to obowiązuje tu certyfikowany podpis elektroniczny, który jest odpłatny.

Deklaracje, jakie składamy to:

– CIT-5 – o przeznaczeniu dochodów z dywidendy,
– CIT-6AR, CIT-6R, CIT-7 – o wysokości pobranego podatku dochodowego,
– CIT-8, CIT-8A, CIT-B – zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu/poniesionej straty,
– pozostałe.

Skontaktuj się z naszym biurem, a napiszemy w Twoim imieniu deklaracje podatkową CIT 2016. Zachęcamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.