• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCeny usług księgowych w Krakowie

Ceny usług księgowych w Krakowie mogą być bardzo zróżnicowane. Czasem zdarza się, że w obrębie jednego miasta wycena prowadzona jest według cen, które różnią się nawet o 100%. Wynikiem takich różnic są odmienne czynniki, które brane są przez biura rachunkowe pod uwagę przy ustalaniu cen usług księgowych. Zanim przedsiębiorca dokona ostatecznego wyboru w zakresie obsługi księgowej dla firmy, musi porównać sobie kilka ofert szczególnie jeśli aspekt finansowy ma ogromne znaczenie.

Bardzo często biura księgowe oferują specjalne pakiety usług dzięki, którym podmioty gospodarcze mają możliwość pozyskania preferencyjnych cen. Ceny usług księgowych w Krakowie z pewnością zależne będą od doświadczenia i prestiżu danego biura rachunkowego. Jeśli podmiot zajmujący się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych zbuduje sobie prestiż na rynku to na pewno będzie to jeden z czynników decydujących o cenie usług księgowych. Najczęściej biura księgowe biorą pod uwagę przy wycenie ilość dokumentów księgowych jakie będą dostarczane przez przedsiębiorcę a także ilość zatrudnionych w firmie pracowników.

Nasza Kancelaria zajmuje się prowadzeniem księgowości, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią Państwu szczegółowy cennik usług księgowych.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.