• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówCel rejestracji spółki z o.o. komandytowej

Chcesz zarejestrować firmę w formie spółki komandytowej, ale nie chcesz by na ciebie i twoich wspólników spadła odpowiedzialność za zobowiązania spółki? Mamy na to rozwiązanie – załóż spółkę z o.o. komandytową.

Spółka z o.o. komandytowa to połączenie dwóch rodzajów spółek. Łącząc dwie spółki, łączymy ich zalety. Dzięki temu naprawdę wiele zyskujemy.

Cel rejestracji spółki z o.o. komandytowej to głównie uniknięcie podwójnego opodatkowania oraz ograniczenie odpowiedzialności wspólników. Dzięki spółce z o.o. wspólnicy nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania spółki. W ten sposób ich majątek jest zabezpieczony. Natomiast dzięki spółce komandytowej nie jesteśmy podwójnie opodatkowani. Zmniejsza to znacznie koszty prowadzenia firmy i przynosi nam więcej zysków.

Cel rejestracji spółki z o.o. komandytowej zatem to przede wszystkim połączenie zalet spółki z o.o. i spółki komandytowej.

Warto więc zakładać tego rodzaju spółki. Ty także możesz założyć spółkę z o.o. komandytową. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, lub masz z tym lekki problem, to skontaktuj się z nami, a my udzielmy ci cennych rad. Pomożemy w rejestracji spółki z o.o. komandytowej i dopełnimy wszystkich formalności. Dzięki nam, w krótkim czasie otrzymasz swoją własną spółkę z o.o. komandytową.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki