• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCałkowity koszt założenia spółki

Założenie spółki przez przedsiębiorcę będzie się wiązać z nakładami finansowymi. Całkowity koszt założenie spółki to element złożony, na który składa się klika kategorii:

- opłata notarialna
- odpis umowy
- podatek od czynności cywilnoprawnych
- wydatki ponoszone w związku z wpisem do KRS
- notarialne potwierdzenie podpisów członków zarządu
- inne opłaty np. za pełnomocnictwo
- rejestracja podatnika VAT czynnego

Lista składników, które składają się na całkowity koszt założenia spółki jest długa ze względu na różne czynności jakich należy dokonać. Proces założenie spółki jest wymagający, w polskim systemie gospodarczym przepisy ciągle się zmieniają, popełnienie błędu będzie skutkować nie założeniem spółki a co za tym idzie opóźnieniem w rozpoczęciu działalności gospodarczej. Warto, więc skorzystać z pomocy naszej Kancelarii, która oferuję pomoc w procesie zakładanie spółki z o.o. oraz spółki komandytowej. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna a całkowity koszt założenie spółki z pewnością będzie dla Państwa miłą niespodzianką.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.