• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro usług księgowych

Prawidłowe prowadzenie księgowości jest jedną z podstaw funkcjonowania firmy niezależnie od tego czy przedsiębiorca działa sam, zatrudnia kilka osób czy posiada duże przedsiębiorstwo. Podczas zakładania działalności, warto zastanowić się czy sprawy księgowe będziemy prowadzić samodzielnie, z pomocą księgowej czy biura rachunkowego. Szczególnie polecanym rozwiązaniem jest współpraca z firmą zewnętrzną. Dlaczego?

1. Oszczędzamy czas, ponieważ biuro usług księgowych wyręcza nas w prowadzeniu czasochłonnych rozliczeń księgowych, kadrowo-płacowych, a także reprezentuje przed urzędami na mocy ustanowionego pełnomocnictwa.
2. Otrzymujemy profesjonalną pomoc, ponieważ kadra zatrudniona przez biuro usług księgowych niejednokrotnie złożona jest z doświadczonych i kompetentnych księgowych, kadrowych i doradców podatkowych.
3. Zapewniamy bezpieczeństwo firmie, ponieważ profesjonalne biura rachunkowe posiadają Certyfikaty Ministra Finansów i obowiązkowe ubezpieczenie OC, które są niejako gwarancją prawidłowo wykonywanych rozliczeń.
4. Wybieramy tańsze rozwiązanie, ponieważ zatrudnienie księgowej wiąże się z wysokimi kosztami, ponieważ oprócz utrzymania stanowiska należy ponieść koszty związane z oprogramowaniem księgowym, fachowymi czasopismami czy szkoleniami w zakresie zmian w przepisach. W biurze usług księgowych płacimy za pakiet usług, który wybierzemy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.