• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro prawne

Twoja firma boryka się z problemami prawnymi? Wniesiono przeciwko niej pozew bądź wszczęto postępowanie sądowe? A może Ty ubiegasz się o odszkodowanie bądź walczysz z nieuczciwymi klientami czy kontrahentami? Tak czy inaczej z pewnością przydałaby Ci się pomoc prawna albo nawet i stała obsługa. Biuro prawne i nawiązanie z nim współpracy to najlepsze rozwiązanie. Jego pracownicy zapewnią Ci pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów oraz udzielą porad pozwalających wyeliminować je w przyszłości.

Biuro prawne zapewni Ci stałą bądź doraźną obsługę z zakresu:

- prawa gospodarczego,
- prawa cywilnego,
- prawa administracyjnego,
- prawa pracy,
- prawa własności intelektualnej,
- prawa ochrony dóbr osobistych firmy,
- prawa podatkowego.

Nasze biuro prawne świadczy szereg usług mających na celu zapewnienie Twojej firmie profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Oferujemy tanie usługi wykonywane przez adwokatów z doświadczeniem. Jeżeli jesteś zainteresowany, powinieneś napisać do nas i dowiedzieć się więcej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.