• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych

Stosowanie pełnej księgowości w firmie wiąże się ze znacznym zwiększeniem liczby formalności, z koniecznością współpracy z osobą, która zajmie się dokumentacją oraz wypełni wszelkie obowiązki jakie ta forma ewidencjonowania nakłada na przedsiębiorcę.

Jest to także stosunkowo droga forma, jednak posiada jedną niezwykle ważną i bardzo korzystną dla każdego przedsiębiorcy zaletę. Otóż bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych, do którego obliguje pełna księgowość, pozwala w sposób niezwykle skuteczny zwiększyć kontrolę nad nad firmą oraz znacznie usprawnić zarządzanie nią. Forma ta dostarcza kompletnych informacji na temat sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, w danym okresie jej prowadzenia, co pozwala na precyzyjne reagowanie oraz szybkie odnajdywanie przyczyn ewentualnych kłopotów finansowych.

Jeżeli chcesz zapewnić swojej firmie bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych i prowadzenie pełnej księgowości powinieneś niezwłocznie wykonać telefon do naszego biura rachunkowego. Nasi pracownicy przedstawią Ci szczegóły naszej oferty .Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00