• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAnaliza finansowa w Krakowie

Usługa jaką jest analiza finansowa w Krakowie zyskuje coraz większą popularność. Postaram się dziś w kilku zdaniach zawrzeć jej sens i wyjaśnić pokrótce czym się zajmuje i jaki jest jej cel.

Głównym jej zadaniem jest dostarczanie informacji dotyczących sytuacji finansowej firmy i jej wyników, które wykorzystywane są w procesie zarządzania przedsiębiorstwem. Analizę tę tworzą:

- analiza sprawozdań finansowych,
- ocena przepływów pieniężnych,
- analiza czynników, które kształtują wynik finansowych,
- ustalanie sytuacji finansowej.

Źródłem danych dla tej analizy są dokumenty ewidencyjne takie jak sprawozdania księgowe, protokoły a także materiały zewnętrzne. Jej wyniki interpretuje się na podstawie odchyleń od wzorców po uwzględnieniu warunków zewnętrznych, w których przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność.

Analiza finansowa w Krakowie to jedna z usług, którą i my świadczymy, jeżeli chcesz z niej skorzystać- napisz do nas. Nasi eksperci wyjaśnią Ci dokładniej na czym ona polega i jak wygląda współpraca z naszą kancelarią.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.