• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Gdynia

Jesteś tak bardzo zajęty prowadzeniem firmy, że nie starcza Ci czasu na wypełnienie wszystkich obowiązków? Robisz wszystko w biegu i nie masz chwili na odrobinę wytchnienia? Może lepiej skorzystać z kogoś pomocy? Aktualizacja wpisów KRS Gdynia – chętnie pomożemy Ci uchronić firmę od kłopotów.

Bardzo istotnym obowiązkiem najczęściej zaniedbywanym przez przedsiębiorców jest konieczność uaktualnienia zmian, które zaszły w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Coraz częściej zarządzający firmą nie zdają sobie sprawy jakich szkód może wyrządzić niedopełnienie tego obowiązku. Poprzez naszą usługę - aktualizacja wpisów KRS Gdynia – mamy zamiar odciążyć przedsiębiorców i zadbać o bezpieczeństwo ich firmy. Załatwimy wszelkie formalności w Krajowym Rejestrze Sądowym, wypełnimy wszystkie dokumenty.

Jak podjąć z nami współpracę? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówimy spotkanie, na którym omówimy wszelkie szczegóły i rozwiejemy Twoje wątpliwości dotyczące naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu. Sprawdź jak wiele korzyści czeka Ciebie i Twoją firmę współpracując z naszymi specjalistami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.