• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Gdynia

Jesteś tak bardzo zajęty prowadzeniem firmy, że nie starcza Ci czasu na wypełnienie wszystkich obowiązków? Robisz wszystko w biegu i nie masz chwili na odrobinę wytchnienia? Może lepiej skorzystać z kogoś pomocy? Aktualizacja wpisów KRS Gdynia – chętnie pomożemy Ci uchronić firmę od kłopotów.

Bardzo istotnym obowiązkiem najczęściej zaniedbywanym przez przedsiębiorców jest konieczność uaktualnienia zmian, które zaszły w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Coraz częściej zarządzający firmą nie zdają sobie sprawy jakich szkód może wyrządzić niedopełnienie tego obowiązku. Poprzez naszą usługę - aktualizacja wpisów KRS Gdynia – mamy zamiar odciążyć przedsiębiorców i zadbać o bezpieczeństwo ich firmy. Załatwimy wszelkie formalności w Krajowym Rejestrze Sądowym, wypełnimy wszystkie dokumenty.

Jak podjąć z nami współpracę? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówimy spotkanie, na którym omówimy wszelkie szczegóły i rozwiejemy Twoje wątpliwości dotyczące naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu. Sprawdź jak wiele korzyści czeka Ciebie i Twoją firmę współpracując z naszymi specjalistami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00