• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS

Aktualizacja wpisów do KRS jest jednym z najważniejszych obowiązków przedsiębiorców, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy nie mogą zapomnieć o spełnieniu tego wymogu, gdyż może to im przynieść dosyć spore kłopoty. Dlaczego?

Aktualizacja wpisów do KRS pozwala Ci uniknąć niespodziewanych kosztów związanych przykładowo z tym, że jeżeli zmienił Ci się adres, to nie dochodzą do Ciebie listy, czyli automatycznie nie wiesz o połowie spraw związanych z Twoją firmą.
Po drugie nie musisz obawiać się, że stracisz klienta. Pierwszą bazą danych o Twojej firmie, która pozwala znaleźć klientowi potrzebne informacje jest Krajowy Rejestr Sądowy. Jak więc sam wiesz, to od Ciebie zależy, czy chcesz, aby klient w prosty sposób znalazł drogę do Twojej firmy.

Myślę, że przekonałeś się już, że aktualizacja wpisów KRS to obowiązek każdego szanującego się przedsiębiorcy. Skorzystaj z naszych usług. Postaw na współpracę z naszą firmą. Zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.