• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAdres firmowy

Pozyskiwanie klientów to nieodłączny element prowadzenia działalności gospodarczej. To oni są gwarancją sukcesu firmy, bez niech nie maiłaby ona przychodów i z pewnością szybko by upadła. Dlatego też marketing w ostatnim czasie stał się tak ważny i kładzie się na niego taki nacisk. Ważny również, w kwestii zdobywania interesantów, jest wizerunek firmy. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak istotny jest adres firmowy.

Ze względu na ogromną konkurencyjność w wielkich miastach, przedsiębiorstwa, które funkcjonują na ich terenie, wydają się być o wiele lepiej prosperujące, sprawdzone a zawierane z nimi transakcje i umowy znacznie bezpieczniejsze. Prestiżowy adres firmowy odgrywa zaskakująco ważna rolę, warto więc podjąć działania aby go sobie zapewnić. Niestety wraz z atrakcyjnością lokalizacyjną rosną koszty wynajmu powierzchni biurowej. Wartości te przekraczają możliwości budżetowe większości firm. Jest jednak opcja, która zapewnia przyciągający adres i nie pociąga za sobą dużych kosztów- wirtualne biuro.

Jeżeli chcesz aby Twój adres firmowy był atrakcyjny dla klientów powinieneś rozważyć opcję skorzystania z możliwości jakie stwarza e-biuro.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.