• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów2 miesięczne spółki sprzedam

Spółki stażowe, bo o takich mowa w ogłoszeniu „2 miesięczne spółki sprzedam” związane są z wieloma korzyściami. Szczególnie dobrym rozwiązaniem mogą się okazać dla przedsiębiorców, którzy myślą o pozyskaniu dodatkowych środków finansowych na rozwój firmy i wprowadzenie produktów na rynek. Dlaczego?

Celem rejestracji spółki 2 miesięcznej jest sprzedaż jej w ręce przyszłych przedsiębiorców, którzy mają pomysł i chcą pominąć proces rejestracyjny. To znaczna oszczędność czasu, która umożliwia wyróżnienie się na tle konkurencji. Oferowana spółka posiada 2 miesięczny staż. Z jakimi korzyściami jest on związany? Takowa spółka wzbudza większe zaufanie wśród kredytodawców. Posiada staż, który przyczynia się do pozytywnej opinii banku lub instytucji udzielających dofinansowania unijnego. Z tą spółką zdobycie dodatkowych pieniędzy nie będzie już tak skomplikowane.

Jeżeli spółka stażowa wzbudziła Państwa zainteresowanie to prosimy o kontakt z naszą kancelarią. Eksperci pomogą wybrać najlepszą spółkę, która spełni Państwa wymagania.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.