• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Aktualizacja danych spółki w KRS

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga tego, aby udostępniane informacje odbiorcom zewnętrznym były zgodnie z aktualnym stanem oraz dostarczały wiarygodnych informacji o podmiocie. W przypadku niezgodności informacji w Krajowym Rejestrze Sądowym właściciel firmy naraża siebie oraz spółkę na konsekwencje prawne, które mogą zaszkodzić funkcjonowaniu na rynku.
W przypadku niewywiązywania się spółki handlowej z obowiązku aktualizacji danych, pomimo wcześniejszego nałożenia grzywny, sąd rejestrowy ma uprawnienie do orzeczenia o rozwiązaniu spółki i ustanowieniu dla niej likwidatora.

Specjaliści naszej Kancelarii wychodzą naprzeciw przedsiębiorcom świadcząc usługę aktualizacji danych w KRS tradycyjnie oraz elektronicznie (S24).

Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji dla podmiotu, niezbędnych wniosków aktualizacyjnych oraz złożeniu ich w odpowiednim urzędzie. Szybka zmiana danych w KRS.

Pomoc w zmianie danych w KRS

- opracowywanie wszelkich modyfikacji w treści zawieranych umów i statutów danego podmiotu,
- aktualizowanie danych m.in. w zakresie siedziby spółki, wysokości kapitału, osób lub organów uprawionych do reprezentacji,
- aktualizowanie danych członków zarządu.


Zmiana danych spółki w KRS przez Internet

- kompleksowa pomoc dla przedsiębiorców z całej Polski.

Pomagamy naszym Klientom bezpiecznie prowadzić biznes na rynku. Dodatkowo świadczymy również usługi prawne.Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt.


Oferujemy również możliwość rejestracji spółki pod naszym adresem - Wirtualne Biuro.

Oferujemy również prowadzenie księgowości spółek i innych podmiotów - Księgowość

Oferujemy również pełną obsługę prawną firm.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.