• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZałożenie fundacji

Rejestracja podmiotów gospodarczych w KRS okazuje się niezwykle trudnym zadaniem dla wielu osób. Dlatego najczęściej korzysta się z pomocy specjalistów w tej dziedzinie, ale rejestracji w KRS podlegają również fundacje i stowarzyszenia. Czy i w rejestracji tych podmiotów można uzyskać pomoc? OCZYWIŚCIE - pomoc w zakładaniu fundacji to kolejna z pośród wielu usług naszej firmy.

Założenie fundacji, chociaż odbywa się również w KRS, nie przebiega dokładnie tak samo. Początkowy etap polega na sporządzeniu aktu fundacyjnego, będącego oświadczeniem woli fundatora oraz ustaleniu wysokości funduszu założycielskiego. Konieczne jest także sporządzenie statusu, którego zadaniem będzie określanie zasad działania tej organizacji. Kolejnym etapem jest zgłoszenie podmiotu w KRS. Dzięki temu etapowi podmiot nie tylko zostanie zarejestrowany, ale również uzyska osobowość prawną, umożliwiającą jego dalszą działalność.

Tworzeniu organizacji pożytku publicznego to niezwykle szczytny cel. Mimo to nie można zapomnieć o tym, że jej rejestracja sprawia dużo trudności. Założenie fundacji może być oczywiście łatwe, wystarczy tylko skontaktować się z naszymi ekspertami, którzy pomogą w założeniu działalności gospodarczej oraz stowarzyszeń i fundacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)