• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie spółki z o.o. przez Internet pomoc

Większość przedsiębiorców doskonale zdaje już sobie sprawę z tego, ze nie warto zakładać firmy w tradycyjny sposób. Jest to rozwiązanie czasochłonne i bardzo skomplikowane, ponieważ wymaga sporządzenia umowy w formie aktu notarialnego, wypełnienia i złożenia kilku formularzy i wniosków.

Przebieg elektronicznej rejestracji spółki z o.o.

Zakładanie firmy przez Internet wymaga założenia konta w systemie eKRS, uzupełnienia elektronicznego wniosku wcześniej przygotowanymi danymi, wygenerowania dokumentów i złożenia na nich e-podpisu, uiszczenia obowiązkowych opłat oraz złożenia dokumentów rejestracyjnych spółki w sądzie rejestrowym.

Zakładanie spółki z o.o. przez Internet pomoc

W przypadku wątpliwości co do jakiegokolwiek etapu procedury warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej firmy, której konsultanci na spotkaniu lub telefonicznie, pomogą przebrnąć przez wszystkie kroki niezbędne do przeprowadzenia procedury. Wyjaśnią oni również wszystkie zawiłe i niejasne kwestie oraz poinstruują, tłumacząc gdzie należy przycisnąć oraz jakie dane należy wpisać, aby poprawnie zarejestrować spółkę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00