• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie spółki dla obcokrajowca

Osoby z zagranicy decydujące się na założenie działalności gospodarczej w Polsce w większości przypadków decydują się na skorzystanie z usług specjalistów, którzy oferują przeprowadzenie procesu rejestracyjnego.

Tym sposobem potencjalni przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić czas związany z koniecznością dopełnienia wszelkich formalności. Samodzielna rejestracja wiąże się z szeregiem niedogodności, spośród których największą może okazać się bariera językowa. Językiem urzędowym na terenie Polski jest język polski, a więc to w nim musi zostać sporządzona cała dokumentacja dotycząca spółki.

Nasza firma oferuje zakładanie spółki dla obcokrajowca. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, uzupełniamy należyte wnioski i składamy je do odpowiednich urzędów. Decydując się na nasze usługi otrzymują Państwo gwarancję pewności, że cały proces przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółów dotyczących naszej oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00