• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie spółek z o.o. 2018

Polski rynek gospodarczy ciągle idzie na przód, co sprawia, że możemy cieszyć się rozwijającą się gospodarką w naszym kraju. Mając statystyki stworzone od początku tego roku, możemy stwierdzić, iż największą popularnością cieszy się zakładanie spółek z o.o. 2018. Nie ma się co dziwić, skoro przepisy odnośnie rejestracji zostały uproszczone, a kapitał minimalny obniżony.

Zatem jeśli należysz do grona osób planujących założenie własnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, ale nie wiesz jak ogarnąć wszystkie formalności i załatwienia z tym związane, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje m.in. usługę zakładanie spółek z o.o. 2018.

Nasi eksperci zajmują się przygotowywaniem, uzupełnianiem, kompletowaniem, a następnie jej składaniem w odpowiednich urzędach i instytucjach. Dodatkowo nawiązując z nami współpracę na zakładanie spółek z o.o. 2018 mogą Państwo korzystać z naszego doradztwa gospodarczego, a także doradztwa dotyczącego prowadzenia księgowości w spółce już po jej założeniu.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00