• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie spółek w Polsce dla cudzoziemca

Rozwój gospodarczy, który przeżywa Polska od kilku lat sprawia, że coraz większa ilość osób z zagranicy decyduje się w naszym kraju poprowadzić własną firmę. W tym celu zazwyczaj zobowiązani są do założenia spółki. Zakładanie spółek w Polsce dla cudzoziemca może okazać się jednak niezmiernie problematyczne toteż wielu z nich decyduje się kupić gotowy podmiot gospodarczy.

Gotowa spółka to jednostka w pełni przygotowana aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to że dysponuje numerami NIP, KRS i REGON,a także opcjonalnie numerem VAT. Ponadto wyposażona jest również w kapitał zakładowy oraz umowę, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela. Co ważne w przypadku obcokrajowca, który nie włada w sposób płynny językiem polskim niezbędna jest podczas dopełnienia tej formalności obecność tłumacza przysięgłego.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek dla cudzoziemców. Zachęcamy zatem do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00