• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie sp z o.o. w Warszawie

Decydując się na założenie spółki, szczególną uwagę warto zwrócić na miejsce, w którym dokonamy jej rejestracji. Spółkę ewidencjonuje się w sądzie rejestracyjnym właściwym dla siedziby spółki. Oznacza to, że miasto w którym rejestrujemy naszą działalność będzie automatycznie naszą siedzibą. Ta z kolei ma ogromne znaczenie podczas nawiązywania kontaktów handlowych.

W Polsce najbardziej prestiżową lokalizację stanowi Warszawa. Niestety samodzielne zarejestrowanie spółki w stolicy jest bardzo czasochłonne i skomplikowane. Z tego względu zakładanie sp z o.o. w Warszawie warto zlecić specjalistom, którzy dopełnią za nas wszelkie kwestie formalne.

W usługach rejestracyjnych trudni się nasza firma. Rejestrujemy w KRS, US, ZUS-ie oraz opcjonalnie VAT.

Jeżeli są Państwo zainteresowani założeniem spółki, warto ograniczyć czas związany z rejestracją i skorzystać z usług specjalistów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty w zakładaniu spółek.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00