• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaUsługi księgowe dla firmy średniej wielkości

Właściciele średnich firm bardzo często zastanawiają się czy zdecydować się na samodzielne poprowadzenie księgowości dla swojej działalności, czy skorzystać z usługi specjalistów. Aby odpowiedzieć na to pytanie warto zastanowić się nad tym, czym charakteryzują się średnie firmy.

Średnie przedsiębiorstwo to podmiot gospodarczy, który zatrudnia od 50 do 250 pracowników i obraca środkami od 10 do 50 mln euro w skali roku. Tak ogromne kwoty oraz liczna kadra sprawiają, że firma musi generować również sporo dokumentów, które należy otoczyć należytą opieką. Konieczne jest także odpowiednie wyliczenie należności podatkowych oraz szereg innych czynności, które zapewnią firmowej księgowości poprawne prowadzenie. Samodzielne wypełnianie tych obowiązków w sposób rzetelny i poprawny jest niemal niemożliwe, gdyż prócz doskonałej znajomości przepisów prawa wymaga to również poświęcenia temu zabiegowi ogromnej ilości czasu, która przedsiębiorca musi przeznaczyć na prowadzenie działalności. Z tego względu optymalnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług biura rachunkowego.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy świadczącej usługi księgowe dla firmy średniej wielkości to zachęcamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)