• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż spółki - pośrednictwo

Przytłacza Cię nadmiar obowiązków wynikających z prowadzenia własnej działalności gospodarczej? Znudziło Ci się ciągłe pilnowanie terminów, bieganie po urzędach i ten nieustanny stres? Chciałbyś zacząć coś nowego, coś innego? Oferujemy Ci sprzedaż spółki – pośrednictwo, abyś mógł realizować swoje plany!

Dlaczego „sprzedaż spółki – pośrednictwo” miałoby Ci pomóc? Jeżeli masz zamiar zacząć coś nowego, niezwiązanego z prowadzeniem firmy to najpierw musisz się jej „pozbyć”. Nie warto likwidować działalności, bo nic na tym nie zyskasz. Dużo lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem jest sprzedaż spółki, ponieważ otrzymasz za to dodatkowe pieniądze, które pomogą Ci spełniać marzenia. Nadal musisz myśleć strategicznie i analizować wszystkie za i przeciw działań. Najlepszym rozwiązaniem, które przyniesie Ci najwięcej korzyści jest skorzystanie z usług naszych specjalistów. Znajdziemy odpowiedniego kupca, sporządzimy umowę i będziemy czuwać nad całym procesem sprzedaży. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz u nas!

Zainteresowany usługą sprzedaż spółki – pośrednictwo? Nie czekaj tylko zadzwoń do nas! Dowiedz się więcej o naszej ofercie. Postaw na profesjonalizm, by móc bezpiecznie zacząć robić coś nowego! Skorzystaj z naszej oferty! Zapraszamy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł