• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedam spółkę Rzeszów

Interesuje Państwa zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Powinni Państwo wiedzieć jakie korzyści będą Państwo mieli po założeniu takiej jednostki gospodarczej.

Jedną z największych zalet związaną z prowadzeniem spółki z o.o. jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za długi spółki do wysokości wniesionych wkładów.

Co to oznacza? Każdy ze wspólników w razie długów jednostki gospodarczej będzie pociągnięty do odpowiedzialności jedynie do wysokości tego, co w daną spółkę zainwestował. Z tego powodu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością uważana jest za bardzo korzystną formę prowadzenia działalności. W przypadku, gdy inwestycja się uda wspólnicy będą mieli obowiązek podzielić zyski (wprost proporcjonalnie do udziałów jakie wnieśli), jeżeli biznes zbankrutuje to przedsiębiorcy stracą tylko tyle ile wnieśli na początku i nie będą pociągnięci do odpowiedzialności za długi.

Są Państwo zainteresowani założeniem spółki? Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Wam podjąć najlepszą decyzję.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)