• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedam spółkę podkarpackie

Zakładanie spółki od podstaw przeraża Państwa? Uważają Państwo ten proces za bardzo męczący i czasochłonny? Jeżeli to są jedyne czynniki przez które rezygnują Państwo z założenia firmy to mamy dla Was inne dużo lepsze rozwiązanie, jakim jest zakup gotowego podmiotu gospodarczego z ograniczoną odpowiedzialnością.

Rejestracja firmy dla większości przedsiębiorców jest czynnikiem bardzo męczącym, dlatego na rynku coraz częściej pojawiają się oferty dotyczące sprzedaży gotowych podmiotów gospodarczych, które zostały przystosowane do szybkiego wprowadzenia na rynek. Jednostki te posiadają nadane numery identyfikacyjne NIP, REGON, KRS oraz VAT i VAT-UE, a także kapitał zakładowy.

Ostatnio popularne stały się również spółki stażowe, które zostały założone kilka miesięcy lub kilka lat wcześniej.

Pewnie teraz zastanawiają się Państwo czy zakup takiego podmiotu jest w ogóle bezpieczny. Śmiało możemy zapewnić, że jeżeli dokonujemy zakupu od firmy która zajmuje się tym na co dzień i posiada doświadczenie to jest to bardzo dobra i w pełni bezpieczna opcja.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem, albo potrzebują pomocy to zapraszamy do kontaktu!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)