• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedam spółkę dolnośląskie

Często spotykają się Państwo z ofertą “sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością”, ale nie wiedzą Państwo czy ta opcja jest bezpieczna i co wchodzi w skład takiego zakupu?

Dobrze trafiliście, ponieważ nasza firma zajmuje się rejestracją i sprzedażą gotowych jednostek gospodarczych w pełni przygotowanych do rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Co posiadają nasze podmioty gospodarcze?
- wydany numer NIP,
- wydany numer REGON,
- wydany numer KRS,
- kapitał zakładowy w wysokości 5 tysięcy złotych,
- przygotowaną umowę spółki z o.o., którą będą musieli Państwo jedynie podpisać,
- czystą historię, czyli dokonując zakupu mają Państwo pewność, że jednostka nigdy nie prowadziła działalności gospodarczej, a co za tym idzie nie ma żadnych zadłużeń, dzięki czemu można starać się o dotację unijną.

Jeżeli nadal nie rozumieją Państwo jakieś kwestii to zapraszamy do kontaktu, a nasi przedstawiciele wszystko wytłumaczą. Z nami mogą czuć się Państwo bezpieczni!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00