• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółki z o.o. z półrocznym stażem na sprzedaż

Osoby chcące prowadzić własną działalność, stoją przez wieloma ciężkimi decyzjami typu: jaką formę firmy wybrać oraz założyć czy też kupić gotową już jednostkę.

Spółki z o.o. z półrocznym stażem na sprzedaż są idealnymi podmiotami dla nowych przedsiębiorców otwierających własne firmy. Takie rozwiązanie, jak zakup gotowej już spółki z ograniczoną odpowiedzialnością daje jej nowemu właścicielowi duży komfort i wygodę oraz pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. Taka forma dzięki swym unormowaniom prawnym zabezpiecza prywatne majątki wspólników spółki dzięki swej ograniczonej odpowiedzialności. Wspólnicy spółki z o.o. za zobowiązania spółki odpowiadają tylko do wysokości wniesionych przez nich wkładów, zabezpiecza to ich prywatne majątki w przypadku, gdy spółka stałaby się niewypłacalna.

Spółka z o.o. która posiada 6 - miesięczny staż jest wiarygodnym w oczach Klientów i kontrahentów podmiotem. Takiej też spółce łatwiej jest pozyskać dotację unijną oraz starać się o otrzymanie kredytu bankowego.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł