• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółka z 6 miesięcznym stażem

Zastanawiają się Państwo nad zakupem gotowej spółki, która pozwoli szybko wejść na rynek? Chcą Państwo kupić spółkę, która wiązać się będzie z dodatkowymi korzyściami dla przedsiębiorcy?Szukają Państwo spółki, która spełniać będzie wszystkie postawione wymagania? Idealnym rozwiązaniem będzie spółka z 6 miesięcznym stażem.

Dlaczego proponujemy Państwu spółkę zarejestrowaną 6 miesięcy temu? Gotowa spółka posiada kompletną dokumentację rejestrową (NIP, REGON oraz KRS) co pozwala świadczyć usługi już po jednym dniu od dokonania zakupu spółki. Staż spółki znacznie pomaga przedsiębiorcy w późniejszym funkcjonowaniu na rynku. W jaki sposób? Spółki stażowe są znacznie lepiej postrzegane na rynku. Spółki funkcjonujące na rynku już jakiś czas są bardziej wiarygodne w oczach kontrahentów oraz inwestorów. Spółka z 6 miesięcznym stażem zwiększy Państwa szansę na pozyskanie dofinansowania lub kredytu.

Chcą Państwo kupić spółkę stażową? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przedstawimy szczegóły dotyczące współpracy. Czyste spółki na sprzedaż umożliwiające szybki start na drodze do sukcesu. Zapraszamy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł