• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRynek sprzedaży spółek

Wiele osób, nawet tych, które bezpośrednio związane są ze światem biznesu, nie zdaje sobie sprawy jak obszerny w naszym kraju jest rynek sprzedaży spółek, ilu przedsiębiorców chce znaleźć nabywcę dla swojej firmy lub szuka podmiotów, które mogliby nabyć.
Istnieje wiele sposobów pozwalających się o tym przekonać. Wystarczy zajrzeć na jakikolwiek portal ogłoszeniowy do kategorii „firmy na sprzedaż”-ilość ofert z pewnością Państwa zaskoczy. Jedne ogłoszenia dotyczą podmiotów o czystej historii gospodarczej, inne zadłużonych i mających zobowiązania wobec osób trzecich. Wybór jest naprawdę ogromny, znaleźć możemy podmioty kilkuletnie i te dopiero zarejestrowane. Kolejnym dowodem potwierdzających moje słowa jest liczba nowo powstałych biur księgowych i kancelarii, których głównym punktem ofert jest pośrednictwo w sprzedaży i zakupie firm.

Rynek sprzedaży spółek otwarty jest dla każdego, każdy może nabyć firmę, a jeśli tylko dojdzie do wniosku, że nie była to dobra decyzja może ją sprzedać. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usługi pośrednictwa, nasza firma chętnie wykona ją dla Państwa.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł