• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaProwadzenie pełnej księgowości małopolska

Pełna księgowość to bardzo precyzyjny system ewidencyjny, pozwalający ukazać pełny obraz finansowy przedsiębiorstwa.
Do jej prowadzenia zobowiązane są osoby fizyczne, spółki cywilne osób fizycznych, spółki jawne osób fizycznych oraz spółki partnerskie pod warunkiem, że przychody przez nie osiągane nie przekroczą 2 000 000 euro. Niezależnie od wysokości osiąganych przychodów do prowadzenia pełnej księgowości zobowiązane są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, spółki komandytowe oraz spółki komandytowo akcyjne.

Prowadzenie pełnej księgowości pozwala precyzyjnie rozliczyć przedsiębiorstwo z urzędem, jdnak w porówanniu z księgowości uproszczoną jej jedynym zadaniem nie jest wyliczanie podatku. W ramach tego zaawansowanego narzędzia prowadzona jest także ewidencja majątku i jego źródeł w związku z czym stanowi ono doskonałe źródło wiedzy dla przedsiębiorcy.

Należy podkreślić, iż każdy przedsiębiorca zobowiązany do prowadzenia pełnej księgowości musi zdecydować się na skorzystanie z usług specjalistów. Prowadzenie pełnej księgowości Małopolska oferuje nasze biuro rachunkowe. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi księgowej dla firm działających na terenie województwa małopolskiego.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00