• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaProwadzenie księgowości spółki

Początki nigdy nie są proste. Otwierając biznes, trzeba liczyć się z całą biurokracją, jakiej trzeba dopilnować. Prowadzenie księgowości spółki jest na tyle skomplikowane, że szkoda Państwa czasu. Wielu przedsiębiorców decyduje się na samodzielne prowadzenie rachunku. Jest to dość ryzykowne, mimo wielu programów specjalistycznych, które mają za zadanie ułatwić prowadzenie dokumentacji. Może dojść do błędu, pomyłki i konieczne będzie wyprowadzanie zaległości księgowości.

W razie takiego wypadku, nasza firma oferuje pomoc w naprawie błędu, jednak lepiej nie dopuścić do takiej sytuacji. Podczas, gdy Państwo skupiają się na prowadzeniu biznesu, my prowadzimy całą dokumentację, a dzięki temu mają Państwo pewność, że wszystkie formalności zostaną zrealizowane.

Aby uniknąć nieprzyjemności, prowadzenie księgowości spółki warto oddać w ręce profesjonalistów. Nasze biuro oferuje prowadzenie zarówno księgowości pełnej, jak i uproszczonej. Państwo zlecając nam wykonanie tego zadania, mają spokojną głowę. Całość usługi przebiega szybko i sprawnie, a nasza kadra dokłada wszelkich starań, aby spełnić Państwa wymagania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00