• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaProces zakupu spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to idealny podmiot do poprowadzenia pod sobą dużej firmy generującej spory kapitał. Do prowadzenia spółki z o.o. ponadto uprawnieni są niemal wszyscy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o.. Co więcej, również obcokrajowcy nie mają ograniczeń jeśli chodzi o otworzenie firmy w takiej formie.

Rejestracja spółki z o.o. pozostawia jednak wiele do życzenia. Jest to proces długi i skomplikowany. Wymaga od przedsiębiorców uzupełniania szeregu dokumentów w celu złożenia w nich odpowiednich wniosków i formularzy. Na szczęście niedogodności te można niemal całkowicie zniwelować. Szansę na to daje zakup gotowej spółki.

Proces zakupu spółki z o.o. trwa zaledwie jedną dobę i ogranicza się do konieczności złożenia podpisu na umowie spółki w obecności notariusza oraz tłumacza przysięgłego, jeżeli spółkę nabywa obcokrajowiec.

Sprzedaż gotowych spółek oferuje nasza firma. Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu, chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00