• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaOferty biur rachunkowych w Krakowie

Zatrudnianie wykwalifikowanej księgowej do prowadzenia firmowej księgowej wiąże się z wysokimi kosztami. Znacznie korzystniejsze dla finansów firmy jest skorzystanie z usług profesjonalnego biura rachunkowego, które poprowadzi księgowość firmy znacznie taniej.

Oferty biur rachunkowych w Krakowie są naprawdę różnorodne. Wielka konkurencja biur, jaką teraz można zaobserwować sprawiła, że skorzystanie z usług księgowych zewnętrznej firmy dostępne jest dla niemal każdej jednostki. Biura rachunkowe, aby zdobyć nowych Klientów oferują lepsze pakiety usług w coraz niższych cenach, co dla przedsiębiorców jest bardzo dobrą informacją.

W celu wyboru najlepszej oferty biur rachunkowych w Krakowie konieczne będzie szczegółowe zaznajomienie się z pakietami usług, jakie oferują. Nie warto się martwić – każdy na pewno znajdzie coś dla swojej firmy.

Nasze buro rachunkowe również przygotowało bardzo korzystną ofertę, której cenę dostosowujemy indywidualnie dla każdego Klienta, aby miał pewność, że płaci tylko za usługi z których korzysta.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)