• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaOd czego zależy koszt księgowości?

Prowadząc działalność gospodarczą należy zdawać sobie sprawę z konieczności prowadzenia księgowości. Niejeden początkujący przedsiębiorca zadaje sobie pytanie “od czego zależy koszt księgowości w firmie?”, dlatego warto poznać odpowiedź na ten temat.

Koszty jakie ponosi przedsiębiorca za prowadzenie księgowości w dużej mierze zależą od tego przez kogo jest prowadzona. W przypadku zatrudniania samodzielnego księgowego lub księgowej koszty są wysokie. Trzeba liczyć się z ponoszeniem wydatków nie tylko na wynagrodzenie dla dodatkowego pracownika, ale także z koniecznością stworzenia nowego stanowiska pracy, które musi zostać odpowiednio wyposażone.

Podejmując współpracę z biurem rachunkowym, mogą Państwo ponieść znacznie niższe koszty. Od czego zależy koszt księgowości prowadzonej przez biuro rachunkowe? Duże znaczenie na ceny za usługi księgowe ma forma prawna działalności oraz rodzaj księgowości, a także od ilości generowanych miesięcznie dokumentów. Warto wybrać biuro, które oferuje elastyczny cennik za usługi księgowe.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- 1-3 miesiące: 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 8-10 miesięcy: 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- ponad 12 miesięcy + aktywny VAT: od 4900 zł (wcześniej od 7400 zł)