• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaObsługa księgowa spółek Małopolska

Wiele przedsiębiorców staje przed problemem, jakim jest prowadzenie księgowości w ich jednostce. Nie zawsze bowiem opłaca się zatrudniać księgowego na etat. Przecież jego wynagrodzenie to dosyć duży koszt. Jednak nie tylko pensja jest problemem. Pracownikowi musimy jeszcze stworzyć odpowiednie miejsce pracy, zakupić potrzebne przyrządy jak choćby komputer czy drukarka. W ten oto sposób rosną wydatki w naszej firmie, a przecież nie o to nam chodzi. W takim wypadku alternatywnym rozwiązaniem staje się obsługa księgowa spółek Małopolska. Ta usługa, proponowana przez nasze biuro rachunkowe, pomoże Ci we wszelkich problemach w kwestii księgowości, finansów, podatków.

W zakres tej obsługi wchodzi wiele usług - każdy przedsiębiorca może dobrać odpowiedni dla siebie pakiet. Wysoka jakość, długoletnie doświadczenie, konkurencyjne ceny oraz wysokie kwalifikacje pracowników - to tylko niektóre z atutów naszego biura. Wyróżnia nas osobiste podejście do Klientów. Każdego z nich traktujemy indywidualnie oraz staramy się aby współpraca przebiegała w jak najlepszej atmosferze.

Sądzisz, że obsługa księgowa spółek Małopolska, może stać się usługą jakiej szukałeś? Nie czekaj więc i skontaktuj się z nami!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00