• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKsięgowość dla dużej firmy

Prowadzenie księgowości może sprawiać wiele trudności w każdej firmie, niezależnie od tego jak jest duża. Księgowość w małych firmach prowadzi się trochę łatwiej, gdyż można korzystać z uproszczonych metod księgowości takich jak KPiR. Przeciwnie jest w dużych firmach, gdzie prowadzenie księgowości utrudnione jest poprzez znacznie bardziej rozbudowany system rachunkowości - pełną rachunkowość.

Księgowość dla dużej firmy prowadzi się w formie księgi rachunkowej. Jej prowadzenie wymaga bardzo dużego zaangażowania oraz umiejętności z zakresu księgowości. Nie może jej więc prowadzić każdy. Najlepiej jeżeli powierza się ją księgowym. Jeżeli natomiast firma chciałaby oszczędzić, może swoją księgowość powierzyć także biurom rachunkowym, które równie kompleksowo zajmą się prowadzeniem księgowości.

Księgowość dla dużej firmy, średniej i małej świadczy nasze biuro rachunkowe.Jeden kontakt i możemy zająć się prowadzeniem księgowości dla Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00