• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaJak założyć spółkę z o.o.?

Obecnie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Jej prowadzenie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy, dlatego też forma ta jest tak popularna.

Zastanawiają się Państwo jak założyć spółkę z o.o.? Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona w sposób tradycyjny - w urzędzie lub w sposób uproszczony - przez Internet. Korzystniejsza dla przedsiębiorcy jest rejestracja spółki z o.o. online. Trwa ona maksymalnie 24 godziny, a koszty z nią związane są niższe niż podczas tradycyjnego zakładania firmy w tej formie. Rejestracja spółki przez Internet odbywa się na platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Założenie spółki w ten sposób przebiega bez udziału notariusza.

Potrzebują Państwo pomocy podczas rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - zajmujemy się rejestracją spółek z o.o. przez Internet.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00