• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaJak pozyskać VAT dla spółki w 2017 roku?

Wszyscy, którzy planują założyć spółkę w tym roku, muszą przygotować się na utrudnienia związane z nadaniem VAT. Jak pozyskać VAT dla spółki w 2017 roku? Dlaczego mają zostać wprowadzone nowe przepisy? Te pytania zadaje sobie wiele osób, które chcą zarejestrować spółkę.

Nowelizacja przepisów ma na celu dokładniejszą weryfikację podmiotów starających się o rejestrację w rejestrze VAT. Wielu przedsiębiorców chcących zarejestrować spółkę jako płatnika VAT będzie mogło spotkać się z odmową Urzędów Skarbowych. Będzie to znaczne utrudnienie, które może sprawić, że wiele osób zrezygnuje z założenia własnej firmy.

My chcemy Państwu pomóc w założeniu przedsiębiorstwa. Oferujemy kompleksową pomoc w postaci przeprowadzenia rejestracji spółki. Dopełnimy wszystkich formalności we właściwych urzędach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy zoptymalizować koszty rejestracji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00