• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaFundacja charakterystyka

Coraz więcej ludzi chce dzielić się tym co ma pomagając najbardziej potrzebującym. Z tego względu na rynku pojawia się wiele fundacji, które przeznaczają zebrane pieniądze na wspieranie życia i zdrowia ludzi, opiekę nad zwierzętami, ochronę środowiska itd.

Fundacja to organizacja pozarządowa, której zadaniem jest realizacja celów społecznie i gospodarczo użytecznych. Jej działalność zazwyczaj jest niedochodowa.

Do założenia fundacji uprawniony jest niemal każdy. Aby ją utworzyć wymaga się ustanowienia aktu fundacyjnego, określenia celów oraz wniesienia kapitału na ich realizację. Konieczne jest również powołanie zarządu oraz ustalenie statutu, w którym należy określić podstawowe zasady funkcjonowania danego podmiotu.

Fundacja charakterystyka jest określona w ustawie z dnia 6 kwietnia 1984 roku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani założeniem takiej jednostki serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Pomagamy szybko i skutecznie przebrnąć przez całą procedurę rejestracyjną.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00