• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaE-księgowość Małopolska

Księgowość firm to dziedzina wymagająca szerokiej wiedzy i doświadczenia. Prowadzenie jej przez przedsiębiorcę na własną rękę może być trudne i czasochłonne, a czas to szczególna wartość dla każdego, kto prowadzi swój własny biznes.

Z tego powodu wiele firm podejmuje współpracę z biurami rachunkowymi, które mogą zdalnie poprowadzić ich księgowość - pełną lub uproszczoną, zależnie od tego, jaka forma jest dla przedsiębiorstwa najkorzystniejsza. Jedynym obowiązkiem właściciela firmy jest przesyłanie do biura rachunkowego wszelkiej potrzebnej dokumentacji (drogą elektroniczną lub pocztą). Resztą zajmie się specjalista z wieloletnim doświadczeniem, którego zadaniem będzie obsługa ksiąg rachunkowych.

Jeśli chodzi o e-księgowość małopolska obfituje w oferty wielu firm, które proponują taką usługę. Decydując się na podjęcie współpracy, warto postawić przede wszystkim na profesjonalizm i doświadczenie biura - te zalety mogą przyczynić się do owocnej współpracy, której skutkiem będzie bezbłędnie prowadzona księgowość przedsiębiorstwa.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł