• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaDwuletnie spółki na sprzedaż

Coraz więcej osób myśli o tym, że prowadzenie własnej firmy może być ciekawym pomysłem. Wyszukiwane są rozwiązania, które umożliwiają szybkie ale tanie i bezpieczne wejście na rynek. Każdy przedsiębiorca myśli, że jego oferta jest niepowtarzalna, co sprawia, że liczą oni na szybki sukces.

Jak korzystnie rozpocząć prowadzenie firmy? Najlepszym możliwym rozwiązaniem jest zakup spółki stażowej. Im większy staż, tym lepiej. Spółki stażowe wzbudzają większe zaufanie inwestorów oraz postrzegane są bardziej pozytywnie przez Klientów. Niewiele osób chce nawiązywać współpracę z dopiero założoną spółką, ponieważ nie ma pewności jak jej losy się potoczą. Staż spółki sprawia, że jest ona bardziej wiarygodna i ma większe szanse na osiągnięcie sukcesu.

W naszej ofercie znajdą Państwo dwuletnie spółki na sprzedaż, które posiadają czystą historię gospodarczą. Skąd pewność, że spółki nie posiadają zadłużeń? Poświadczamy notarialnie brak obrotów spółki. Zakup spółki stażowej to właściwy sposób na własną firmę. Zapraszamy do zakupu!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00