• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaCzyste spółki z Warszawy

Myślą Państwo o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, ale przerażająca wydaje się jej rejestracja? Nic dziwnego, gdyż proces rejestracyjny większości form prawnych na prowadzenie działalności w Polsce jest bardzo skomplikowany, a przede wszystkim czasochłonny. W związku z tym, iż z biegiem czasu przedsiębiorcom zależy na coraz szybszych rozwiązaniach, opracowane zostały czyste spółki z Warszawy.

Zakup gotowego podmiotu gospodarczego okazuje się korzystny dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na tym, aby zaoszczędzić swój czas na bieganie po urzędach, jak również na przygotowywanie, uzupełnianie, a także kompletowanie niezbędnej dokumentacji. Gotowe spółki posiadają już numery takie, jak NIP, REGON, KRS, a także na życzenie Klienta możemy przedstawić notarialne poświadczenie o tym, iż dana spółka nie jest zadłużona i ma czystą historię gospodarczą.

Wszystkich, którzy są zainteresowani rozpoczęciem działalności jak najszybciej, zapraszamy do kontaktu! Nasi eksperci w oparciu o swoją wiedzę, doświadczenie oraz obowiązujące przepisy prawa są w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania, które stanowią barierę w tym, aby ostatecznie rozpocząć prowadzenie własnej działalności.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00