• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaBiuro rachunkowe online

Księgowość to jeden z obowiązkowych i najważniejszych działów w każdym przedsiębiorstwie. Obsługa księgowa musi być prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, dlatego niejeden przedsiębiorca decyduje się na współpracę z biurem rachunkowym.

Biura rachunkowe oferują prowadzenie księgowości stacjonarnie w biurze lub zdalnie przez Internet. Biuro rachunkowe online to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy często znajdują się poza miejscem prowadzenia działalności gospodarczej. Prowadzenie księgowości przez Internet jest bezpieczne, ale także wygodne. Przedsiębiorca ma dostęp do wszystkich dokumentów z każdego miejsca i o każdej porze. Dokumenty, które podlegają księgowaniu można przesyłać do biura w formie e-maila lub zdjęcia albo pocztą lub kurierem.

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na biuro rachunkowe online. My również oferujemy naszym Klientom prowadzenie księgowości przez Internet. Obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00